«Метінвест» та «Укртрансгаз» налагодили випуск польових печей для ЗСУ

Так, металурги передали понад 6 тис. т металопродукції, з яких на потужностях «Укртрансгазу» буде виготовлено понад 5 тис. виробів.

Протягом найближчих місяців фахівці виготовлять саперні кішки для дистанційного розмінування територій, різні види польових печей, вогнегасники та інші вироби. Далі все обладнання передадуть військовим підрозділам ЗСУ, які перебувають безпосередньо на лінії фронту.

Обидві компанії від початку війни беруть активну участь у підтримці ЗСУ та силових підрозділів. «Укртрансгаз» налагодив серійне виробництво виробів з металу та за останні місяці передав військовим понад 1,6 тис. засобів для примусового зупинення техніки, 1 тис. саперних кішок та 200 печей різних видів.

«Зупинити агресію РФ – ціль, яка зараз об’єднує як окремих українців, так і великий бізнес. Ми ясно усвідомлюємо, що подолати ворога зможемо лише спільними зусиллями. Тому спільний проєкт із «Укртрансгазом» – це ще один крок до перемоги України. Вірю, що метал «Метінвесту» в поєднанні з майстерністю та знаннями наших колег стане корисним підсиленням для бійців. І поки військові на передовій захищають незалежність країни, ми тримаємо оборону на сталевому фронті, – зазначив гендиректор «Метінвесту» Юрій Риженков.

Як повідомляв GMK Center, з перших днів війни «Метінвест» надав свої ресурси, щоб наблизити перемогу України. На потреби армії, підтримку національної економіки, допомогу співробітникам та мирним жителям компанія спрямувала понад 1,7 млрд грн.