Правила ретрансляції матеріалів

Авторські права на матеріали, надруковані на порталі METALIKA.UA, належать ТОВ «Видавництво «Металіка». Винятки становлять випадки, у яких здійснюється ретрансляція матеріалів інших інформаційних джерел та посилання на авторство безпосередньо зазначене у цих матеріалах.

 

1. Для інтернет-ресурсів

При повному або частковому використанні новини або елементів статті порталу METALIKA.UA, а також при її повній ретрансляції обов'язкова наявність під текстом матеріалів, статей або новин гіперпосилання «Джерело METALIKA.UA» або «За матеріалами METALIKA.UA», що веде на сторінку розташування матеріалу .

При використанні ексклюзивних аналітичних матеріалів, що містять ексклюзивні розрахунки тих чи інших показників (статті розділу «Аналітика», «Динаміка цін на металопрокат»), обов'язковим є посилання на Видавництво «Металіка» як автора даних. У разі обов'язкова наявність у тексті фрази «за даними (підрахунками, думці тощо. буд.) видавництва «Металіка». При цьому словосполучення «Видавництво «Металіка»» має бути гіперпосиланням на сторінку розташування матеріалу на порталі METALIKA.UA.

 

2. Для друкованих ресурсів

Повне або часткове передрук матеріалів, допускається тільки з письмового дозволу ТОВ «Видавництво Металіка».